Produktový manažer - hydroizolace

Praha, Středočeský kraj

Popis pozice

Hledáme zkušeného specialistu v oblasti stavebních izolací
Pro našeho klienta, prosperující obchodní firmu z oblasti stavebních materiálů, hledáme zkušeného obchodně technického specialistu (produktového manažera) pro oblast hydroizolací. Ideální je zkušenost s izolacemi plochých střech. Produktový manažer by měl být schopný vyjednat výborné nákupní podmínky v tuzemsku i zahraničí, vyhledávat obchodní příležitosti na trhu, iniciovat marketingové aktivity. Měl by se rovněž podílet na řízení stavu zásob a měl by na starosti logistiku ve své oblasti.

Profil kandidáta

Náš klient očekává:
  • orientace v problematice hydroizolačních materiálů (např. asfaltových pásů)
  • orientace na trhu s plochými střechami a hydroizolacemi
  • úspěšnou minulost v obchodní činnosti v oblasti hydroizolací pro střechy i spodní stavby, schopnost vymyslet a prosadit nákupní i prodejní strategii
  • technické znalosti z oboru hydroizolací a ideálně plochých střech
  • schopnost technicky i obchodně podporovat prodejní tým
  • AJ umožňující vést samostatně jednání se zahraničními partnery – (pokročilá úroveň)
  • výborné vyjednávací schopnosti
  • schopnost řídit ziskovost svěřeného portfolia

Nabízíme

Náš klient nabízí:
  • Zajímavou odpovědnou a samostatnou práci s možností se samostatně rozhodovat
  • Zázemí zavedené a úspěšné firmy
  • odpovídající mzdové podmínky (dle zkušeností)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jan Šindelář
+420739348798
ID: 1827395  Datum zveřejnění: 7.8.2014