Průmyslový inženýr

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Pro našeho klienta, úspěšnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

Popis pozice:

• Optimalizace výrobních a logistických procesů včetně analýzy stávajícího stavu, návrhu řešení a jejich realizace v praxi
• Zodpovědnost za vyhledávání a analýzu příležitostí pro uplatnění metod průmyslového inženýrství
• Definice a řízení projektů neustálého zlepšování
• Evidence a zpracování postupů k řešení námětů na zlepšení
• Stanovení metodiky měření pro vyhodnocení zlepšení
• Analýza činností s ohledem na produktivitu, hygienu a bezpečnost práce
• Zodpovědnost za strategii oddělení a její naplňování formou spoluúčasti na jeho vedení

Profil kandidáta:

• VŠ vzdělání (strojní, průmyslové inženýrství)
• Min. 3 roky praxe
• Praktická znalost metod průmyslového inženýrství
• Znalost a praktická zkušenost s normováním spotřeby práce výhodou
• Znalost anglického jazyka výhodou
• Analytické schopnosti, odolnost vůči stresu
• Koncepční a manažerské dovednosti
• Flexibilita, pečlivost, cílevědomost
• Znalost práce s PC (MS Office)

Nabízíme:

• Místo výkonu práce: Uherský Brod
• Práci v zázemí stabilní společnosti
• Motivující platové ohodnocení
• Firemní benefity

ZAUJALA VÁS TATO NABÍDKA?

V tom případě zašlete Váš životopis v českém a anglickém jazyce s přiloženou fotografií.

Těším se na Vaše odpovědi!

Kontakt:
MANPOWER, spol. s r.o.
Lucie Vystrčilová
tel.: +420 737 206 221
Business Complex Titanium, Nové Sady, 602 00 Brno, Česká republika
www.manpower.cz

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jiří Bernat
ID: 1834857  Datum zveřejnění: 14.8.2014