Skladník s NZV Jažlovice 98Kč/hod

Praha, Praha - východ

Popis pozice

Pro našeho významného klienta se sídlem v Jažlovicích hledáme vhodné kandidáty na pozici skladového operátora do skladu s hračkami.

Náplň práce:

  • vychystávání kartonů na palety
  • manipulace s elektrickým nízkozdvižným vozíkem
  • další pomocné práce ve skladu

Pracovní doba:

  • třísměnný provoz: ranní 6-14, odpolední 14-22, noční 22-6
  • směny se pravidelně po týdnu střídají

Nabízíme:

  • mzda 98Kč/hod (pro ty, kteří mají průkaz na NZV)
  • mzda 88Kč/hod (pro ty, kteří průkaz nemají)
  • dlouhodobou spolupráci na DPČ
  • lokalita: Jažlovice (svoz z Opatova pro zaměstnance za 10kč/den)
  • nástup možný IHNED

Požadujeme:

  • 100%-ní spolehlivost!!! a pracovitost
  • pečlivost, samostatnost, aktivní přístup k práci
  • fyzickou zdatnost
  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu
  • platný průkaz na NZV velkou výhodou
  • možnost pracovat minimálně do konce října

V případě zájmu prosím reagujte prostřednictvím odpovědního formuláře. Nezapomeňte uvést telefonické spojení a termín, kdy můžete nastoupit. Dále také několik informací o tom, zda vlastníte průkaz na NZV. Strukturovaný životopis bude výhodou.

Všechny Vámi zaslané údaje budou považovány za důvěrné!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 1839574  Datum zveřejnění: 9.9.2014