Kontrolor/ka kvality 105Kč/hod

Praha - východ

Popis pozice

Pro našeho významného klienta se sídlem v Brandýse nad Labem hledáme šikovné pracovníky na pozici Kontrolor/ka kvality.

Náplň práce:

• Kontrola kvality ve výrobě
• Další pomocné práce

Nabízíme:

• Mzdu 105Kč/hod + stravenky v hodnotě 60Kč/den
• Dlouhodobou spolupráci
• Lokalita: Brandýs nad Labem
• Třísměnný provoz
• Nástup přelom srpen/září 2014

Požadujeme:

• Manuální zručnost, pečlivost, smysl pro detail
• Výborný zrak (odpovídající brýle nejsou překážkou)
• Časová flexibilita (ochota pracovat přesčas)
• Zkušenost s posuvným měřítkem výhodou (doporučujeme osvojení před pohovorem)
• Zkušenost s kontrolou kvality výhodou

V případě, že splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte nám zaslat strukturovaný životopis.

Vhodní kandidáti budou pozváni na výběrové řízení, které se bude konat v průběhu tohoto a příštího týdne.

Veškeré Vám poskytnuté údaje budeme považovat za důvěrné.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 1841383  Datum zveřejnění: 20.8.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 105 - 105 Kč/hodina