Vedoucí týmu realizace

Pardubický kraj

Popis pozice

NÁPLŇ PRÁCE

Odpovědnost za kvalitu a fungování celého střediska
Vedení, motivace a rozvoj týmu přímých/nepřímých podřízených
Analýzy, zefektivňování a implementace procesů ve středisku
Předávání informací ze společnosti zaměstnancům střediska
Garant za kvalitu provádění činností v rámci investičních akcí pro svěřené zákazníky
Pravidelná péče o svěřené zákazníky
Spolupráce na získávání nových servisních smluv v rámci lokality
Tvorba ročního plánu střediska
Reporting / tvorba statistik

Profil kandidáta

POŽADUJEME

SŠ vzdělání, ukončené maturitou v oboru
Zkušenosti s vedením servisních/montážních skupin alespoň 5 let
Zkušenosti s vedením většího počtu nepřímých podřízených
Manažerské dovednosti (motivace, rozvoj podřízených, vedení porad, delegování)
Řešení problémů
Plánování a organizace práce, prezentační dovednosti ochota přinášet inovace
Loajalita, samostatnost, zodpovědnost, aktivní přístup, týmová spolupráce
Vnitřní motivace pracovat
Uživatelská znalost práce s PC
Uživatelská znalost MS Office
Vyhláška 50 § 7, 8
ŘP skupiny B

Nabízíme

Seberealizace v trvale rostoucí a stabilní společnosti
Práci v týmu lidí, které jejich práce baví
Možnost kariérního růstu a rozvoje
Příležitost pracovat s širokým portfoliem technologií
Mobilní telefon i k osobnímu užití
Notebook i k osobnímu užití
Automobil i k osobnímu užití
Pružná pracovní doba
Možnost dalšího vzdělávání
Příspěvek na stravování
Vánoční / novoroční klid (dny placeného volna)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 1842551  Datum zveřejnění: 21.8.2014