Výrobní inženýrk/a – konstruktér/ka

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Náš klient, firma působící v oblasti vývoje a výroby elektroniky, hledá kandidáta/kandidátku na pozici:

VÝROBNÍ INŽENÝR/KA – KONSTRUKTÉR/KA

Náplň práce:

• Návrh technických a technologických změn a jejich zavádění do výroby za účelem zvýšení kvality a efektivity výroby
• Úprava a vytváření výkresové dokumentace, Identifikace příčin výrobních problémů a zavádění nápravných opatření v rámci společnosti i dodavatelského řetězce
• Zavádění a ověřování výrobních technologií subdodavatelů pro výrobky společnosti, ověřování kvality prototypů
• Spolupráce s oddělením výroby, vývoje, logistiky, nákupu a servisu v rámci lokálních i celosvětových projektů.

Požadujeme:

• VŠ vzdělání technického zaměření (konstruování, materiálové inženýrství, fyzikální inženýrství, konstrukce elektronických zařízení apod.)
• Praxe v konstruování (minimálně 1 rok)
• Aktivní znalost anglického jazyka (ústně i písemně)
• Dobrý obecně technický přehled
• Dobré komunikační schopnosti
• Schopnost samostatného uvažování a rozhodování
• Aktivní a tvůrčí přístup k řešení problémů
• Ochota neustále se učit a sdílet znalosti
• ŘP sk. B

Nabízíme:

• Náročnou, ale smysluplnou a perspektivní práci v mezinárodní HI-TECH společnosti
• Podporu rozvoje a vzdělávání, jazykové kurzy
• Zaměstnanecké výhody
• Širokou škálu sportovních aktivit a společenských akcí
• Moderní pracovní prostředí a flexibilní pracovní dobu
• Zahraniční služební cesty

ZAUJALA VÁS TATO NABÍDKA?

V tom případě zašlete Váš životopis s přiloženou fotografií.

Těším se na Vaše odpovědi!

Kontakt:

MANPOWER, spol. s r.o.
Lenka Krajčíková
Tel.: +420 727942192
Business Complex Titanium
Nové Sady, 602 00 Brno, Česká republika
www.manpower.cz

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 1842552  Datum zveřejnění: 21.8.2014