Projektový koordinátor

Praha, Středočeský kraj

Popis pozice

NÁPLŇ PRÁCE:
*Koordinace a vedení projektů, vedení projektové dokumentace, vypracování časového harmonogramu životnosti projektu, zadávání příkazů pro výrobu
*Skloubení a kooperace v řetězu vývoje, výroby, logistiky a administrativy
*Zaštítění výrobku od prototypu až k dodávání odběratelům
*Vedení výrobního či vývojového úseku, anebo samostatná činnost v rámci divize společnosti
*Možné cestování a komunikace s partnery, dodavateli i zákazníky

Profil kandidáta

POŽADUJEME:
*VŠ vzdělání v oboru strojírenství či zkušenosti z dané pozice
*Znalost činností projektového týmu a povědomí o ostatních oddělení společnosti (konstrukce, kvalita, technologie či obdobné)
*Koncepční a strategické myšlení
*Schopnost pohotově reagovat na náhle vzniklé situace
*Znalost anglického jazyka

Nabízíme

Zaměstnání v automobilovém průmyslu pod záštitou silného jména mezinárodní společnosti
NABÍZÍME:
*Možnost profesního růstu, získání mnoha zkušeností v oboru a rozvoj kariéry
*Spoluvytváření obchodní a technické vize firmy
*Moderní pracovní prostředí
*Odborná školení, stáže, jazykové kurzy a další vzdělávání v rámci zaměstnání
*Adekvátní finanční ohodnocení

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 1845841  Datum zveřejnění: 25.8.2014