Skladový operátor/ka Jirny 15.500Kč

Praha - východ

Popis pozice

Do skladu v Jirnech u Prahy hledáme šikovné pracovníky na dlouhodobou spolupráci.

Náplň práce:

  • vychystávání zboží, příprava na expedici
  • štítkování, lepení, balení zboží, kontrola zakázek
  • manipulace se skladovaným zbožím
  • vykládky a nakládky kontejnerů
  • další skladové práce

Nabízíme:

  • průměrnou měsíční mzdu 15.500Kč
  • dlouhodobou spolupráci
  • lokalita pracoviště: Jirny u Prahy
  • třísměnný provoz (raní/odpolední/noční)
  • práce je vhodná pro muže, ženy i páry
  • ubytování zajištěno

Požadujeme:

  • spolehlivost, pracovitost, zodpovědnost
  • aktivní přístup k práci, časovou flexibilitu
  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu
  • zájem o dlouhodobou spolupráci
  • zkušenost s prací ve skladu výhodou

V případě, že Vás nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat stručný životopis s uvedením termínu možného nástupu.

Veškeré Vámi zaslané údaje budeme považovat za důvěrné.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 1850366  Datum zveřejnění: 29.8.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 15000 - 17000 Kč/měsíc