Skladový operátor/ka 95Kč/hod

Praha - východ

Popis pozice

Pro našeho významného klienta v oblasti logistiky hledáme kandidáty/-tky na pozici Skladového operátora/-rky do skladu s kosmetikou.

Náplň práce:

  • příprava objednávek
  • běžné skladové operace, vychystávání zásilek na expedici
  • kompletace zakázek, pickování, práce s ručním skenerem

Požadujeme:

  • min. základní vzdělání
  • výborný zrak
  • pečlivost, spolehlivost, aktivní přístup k práci
  • zkušenost na obdobné pozici výhodou

Nabízíme:

  • práce na DPČ
  • dvousměnný provoz: 6:00-14:00, 13:40-22:00 hod
  • mzda: 95 Kč/hod
  • místo pracovního výkonu: Jažlovice
  • svoz z Opatova/Říčan pro zaměstnance ZDARMA
  • termín nástupu: ihned

Pokud Vás naše pracovní nabídka zaujala, odpovězte prostřednictvím tlačítka Odpovědět. Zašlete prosím Váš strukturovaný životopis.
Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.
Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti ManpowerGroup s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 1861643  Datum zveřejnění: 9.9.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 95 - 95 Kč/hodina