Obchodní zástupce - B2B segment

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti na poli obchodu a chcete je uplatnit v nové společnosti?
Vedli jste tým obchodníků? Je to pro Vás výhoda, pokud ne, nevadí...

Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti prodeje kancelářských přístrojů a materiálu, hledáme vhodného kandidáta/tku na pozici "Obchodní zástupce".

Na co se můžete těšit?

  • Akviziční činnost, vyhledávání a identifikace nových obchodních příležitostí
  • Udržování a rozvíjení dlouhodobých vztahů s klíčovými zákazníky
  • Tvorba reportů a přehledů, monitoring trhu
  • Vedení obchodních jednání, uzavírání obchodních smluv, zodpovědnost za dosahování obchodních výsledků

Profil kandidáta

Co od Vás očekáváme?

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • Zkušenosti s obchodem v oboru kancelářské techniky, poštovní techniky, IT techniky, techniky pro produkční tisk nebo zpracování dokumentů

Nabízíme

A na co Vás nalákáme?

  • Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj
  • Práci v prosperující společnosti
  • Motivující platové ohodnocení
  • Možnost odborného růstu
  • Firemní benefity

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 1865096  Datum zveřejnění: 15.12.2014