Obchodní zástupce v oboru hydraulika nebo elektrochemie

Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti s prodejem hydraulických zařízení?
Chcete uplatnit svoje dovednosti v nové společnosti?

Pak hledáme právě Vás!!!

Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti výroby hydraulického zařízení, hledáme 2 kandidáty/tky na pozice "Obchodní zástupce - hydraulika" a "Obchodní zástupce - elektrochemie".

Náplní Vaší práce bude:

  • Akvizice nových zákazníků
  • Vytváření a upevňování vtahů s novými zákazníky
  • Péče o stávající zákazníky
  • Plnění stanovených obchodních cílů
  • Časté obchodní cesty v rámci ČR
  • Vyřizovaní poptávek, tvorba nabídek
  • Konzultace v rámci získaného projektu

Požadavky a předpoklady:

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Komunikativní znalost AJ, nebo NJ
  • Nutná praxe v daných oborech (hydraulika, elektrochemie)
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Komunikativnost, samostatnost
  • Proaktivita, obchodní duch

Benefity:
  • Místo výkonu práce:
  • jižní a severní Morava pro obor elektrochemie
  • východní Čechy, Vysočina a jižní Morava pro obor strojírenství - hydraulika
  • Zajímavou práci v zázemí stabilní společnosti
  • Motivující platové ohodnocení
  • Home office, mobilní telefon, notebook a automobil (po zkušební době i k soukromým účelům)
  • Možnost profesního růstu
  • Firemní benefity

ZAUJALA VÁS TATO NABÍDKA?

V tom případě nám zašlete Vás životopis v českém a anglickém / německém jazyce.
Těším se na Vaše odpovědi!!!

Kontakt:

MANPOWER, spol. s.r.o.
Karolína Fuková
tel. + 420 702 291 823
mail: [email protected]
Business Complex Titanium
Nové sady 996/25, Brno, 602 00
www.manpower.cz

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 1865103  Datum zveřejnění: 11.9.2014