Kontroloři kvality - Strakonice - mzda od 17.000,-

Okres Strakonice

Popis pozice

PRO SPOLEČNOST ZABÝVAJÍCÍ SE VÝROBOU SOUČÁSTEK DO AUTOMOBILŮ HLEDÁDÁ VHODNÉ KANDIDÁTKY / KANDIDÁTY NA POZICE:

  • KONTROLOR BRÁNY JAKOSTI (VÝSTUPNÍ KONTROLA)
  • VÝROBNÍ KONTROLOR

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: STRAKONICE

NÁSTUP: IHNED!!

NEPŘETRŽITÝ PROVOZ (12-KY)

MZDOVÉ PODMÍNKY:

  • Kontrolor brány jakosti od 17.000 - 18.000

  • výrobní kontrolor od 18.000 - 20.000

  • příplatky za směnnost
  • příplatky za nepřetržitý provoz
  • týden dovolené navíc

Požadujeme:
  • spolehlivost!!
  • dobrý zrak
  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu

VEŠKERÉ NAŠE SLUŽBY HRADÍ POUZE KLIENTI, NIKOLIV ZAMĚSTNANCI!!!

POKUD MÁTE ZÁJEM O NABÍDKU PRÁCE, PŘIJĎTE SE OSOBNĚ INFORMOVAT A ZAREGISTROVAT DO NAŠÍ KANCELÁŘE MANPOWER - ŽIŽKOVA 182, PÍSEK (nad hlavní poštou),
NEBO NÁM ZAŠLETE VÁŠ ŽIVOTOPIS (PŘES TLAČÍTKO ODPOVĚDĚT) A MY VÁS BUDEME SAMI KONTAKTOVAT S NABÍDKAMI PRÁCE

Vámi zaslané informace budou považovány za přísně důvěrné.

Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti MANPOWER s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/200 Sb., o ochraně osobních údajů

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 1865332  Datum zveřejnění: 11.9.2014