Start kariéry v O2 – práce (nejen) pro absolventy v Ústí

Ústecký kraj

Popis pozice

Praxe není potřeba

Absolventi jsou v začarovaném kruhu: bez praxe je nikdo nechce, tak kde mají praxi získat?

O2 dává šanci prakticky všem. Lidem s praxí i bez. Vážíme si lidí se zkušenostmi, ale dovedeme ocenit v našich řadách nové kolegy se svěží myslí, chutí učit se novým věcem a rozvíjet svoje dovednosti. Neřešíme, jestli jsi student nebo po studiu a bez praxe nebo maminka na mateřské dovolené, počítá se chuť na sobě pracovat, rozvíjet se a něco dokázat. Pod křídly O2 máš velkou šanci uspět!

Profil kandidáta

Pro každého něco: ukaž, v čem jsi dobrý

Hledáme kandidáty s různými talenty. Můžeš radit stávajícím zákazníkům, jaké služby O2 jsou pro ně nejvýhodnější, pomáhat řešit technické problémy nebo můžeš projevit svého obchodního ducha a aktivně prodávat služby O2 novým zákazníkům. V každém případě získáš praxi u prestižního Zaměstnavatele roku, což bude bezpochyby skvělým odrazovým můstkem pro tvou budoucnost a tvou další kariéru nejen v rámci O2.

Nabízíme

Motivační nadprůměrná mzda a benefity, které potěší

O2 má mimořádně kvalitní systém odměňování. Fixní mzda, provize a bonusy jsou vypláceny již od prvního měsíce. Nabízíme ti práci na hlavní i částečný pracovní poměr. Bonusy pro nováčky 1.500 Kč za každý odpracovaný měsíc v čase zkušební doby – Vaše snaha a úsilí budou odměněny. První navýšení mzdy získáš již po ukončení zkušební doby. Máš možnost čerpat slevy na produkty O2 a výhodné tarify pro Vás a Vaše přátele či příbuzné. Samozřejmostí jsou stravenky v hodnotě 75Kč/směna a nárok na 25 dní dovolené. Ukaž, co umíš, jak pracuješ a jaké máš výsledky – O2 to dokáže ocenit.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jiří Bernat
ID: 1866272  Datum zveřejnění: 12.9.2014