Servisní technik

Jihomoravský kraj

Popis pozice

POPIS POZICE
• Diagnostika technického stavu strojů
• Servis strojů a zařízení
• Střední a generální opravy strojů
• Modernizace strojů
• Plánovaná preventivní a prediktivní údržba strojů
• Stěhování, instalace a zprovozňování strojů

PROFIL KANDIDÁTA
• Víceleté zkušenosti s opravami konvenčních, NC a CNC obráběcích strojů
• Zkušenosti s ovládáním CNC obráběcích strojů
• Praktické znalosti pneumatických a hydraulických systémů
• Samostatnost a komunikační schopnosti
• Časová flexibilita
• Ochota učit se i mezinárodních projektů v zahraničí
• Dílenské dovednosti – frézování, soustružení, svařování – výhodou
• Jazykové znalost – základy AJ / NJ – výhodou
• Zkušenosti s výrobním prostředím s uplatňováním metodik TPM, Lean, Six Sigma - výhodou

NABÍZÍME
• Práce v moderním mezinárodní servisní organizaci s výborným pracovním zázemím
• Nadprůměrné platové ohodnocení odpovídající zkušenostem a schopnostem v daném oboru
• Týden dovolené navíc
• Příspěvek na stravování, důchodové připojištění, jazykové vzdělání
• Odborní školení

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jiří Bernat
ID: 1868099  Datum zveřejnění: 15.9.2014