Technik kvality

Olomoucký kraj

Popis pozice

Je pro Váš práce životní náplní?
Chcete se podílet na zvyšování kvality výroby?
Odstraňujete rádi nedostatky?

Pak hledáme právě Vás!!!

Pro našeho klienta, mezinárodní výrobní společnost se sídlem v Olomouckém kraji, hledáme kandidáty na pozici:

Technik kvality (vhodné i pro absolventy VŠ)

Náplní Vaší práce bude:
  • Řízení činnosti vztahující se k udržování a zvyšování kvality výrobního procesu – plnění cílů jakosti
  • Analýza dosahované kvality výroby s jednoznačným určením příčin negativních jevů
  • Navrhování opatření k odstranění nedostatků a jejich příčin ve spolupráci s technologem
  • Vypracovávání hodnocení kvality daného výrobku s vazbou na využití ve výrobním procesu
  • Kontrola kvality produkce a evidence pro denní reporty
  • Sledování změn technické dokumentace ve vztahu k požadavkům na jakost
  • Zpracovávání a evidence kontrolních plánů
  • Validace nových produktů
  • Vytváření relevantní dokumentace systému řízení jakosti
  • Trvalé zlepšování procesu

Požadavky a předpoklady:
  • SŠ vzdělání technického směru + 1-2 roky praxe
nebo VŠ vzdělání technického směru – absolvent se zájmem o kvalitu
  • Komunikativní znalost AJ – výhodou
  • Výborná znalost čtení technické dokumentace
  • Schopnost analytického řešení problémů
  • Schopnost práce v týmu a loajalita
  • Rozhodovací schopnost
  • Znalost norem jakosti ISO 9001
  • Odolnost vůči stresu, flexibilita
  • Dobrá znalost práce na PC (MS Office)

Benefity:
  • Zázemí silné stabilní společnosti
  • Atraktivní, motivující platové ohodnocení
  • Možnost dalšího vzdělávání, profesního růstu
  • Práce na HPP

ZAUJALA VÁS TATO NABÍDKA?

V tom případě zašlete svůj strukturovaný životopis v českém jazyce přes tlačítko „ODPOVĚDĚT“.

Těším se na Vaše reakce!

Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Manpower s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů. V případě, že jste již v naší společnosti registrován/-a, můžete se obrátit přímo na svého konzultanta (ideálně e-mailem).

Kontakt:
MANPOWER, spol. s r.o.
Karolína Fuková
mobil: +420 702 291 838
e-mail: [email protected]
Nové sady 25, 602 00 Brno, Česká republika

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 1877322  Datum zveřejnění: 23.9.2014