Samostatný konstruktér

Břeclavsko, Jihomoravský kraj

Popis pozice

Jste strojním absolventem, nebo ostříleným odborníkem?
Máte zájem pracovat pro úspěšnou mezinárodní společnosti?

Pak hledáme právě Vás!!!

Pro našeho klienta, mezinárodní výrobní společnosti s více než 150 letou tradicí, hledáme kandidáty/tky na tuto pozici.

Na co se můžete těšit?
  • Konstrukce a vývoj elektrických součástí a systémů
  • Technické kreslení, kalkulace, příprava materiálových listů strojní a dopravníkové techniky
  • Odpovědnost za vypracování technických řešení strojních komponentů
  • Odpovědnost za definování oblastí a metod redukce výrobních nákladů uvnitř továrny
  • Spolupráce na schválené realizaci projektů snižování nákladů
  • Podpora procesů neustálého zlepšování

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • Zkušenosti v oblasti konstrukčního zpracování v 2D a 3D, AutoCAD, Inventor nutností, ProEngineer - velkou výhodou
  • Aktivní přístup k zákaznickým požadavkům
  • Komunikace v AJ písemně i ústně podmínkou alespoň na mírně pokročilé úrovni
  • Ochota učit se novým věcem
  • Ochota intenzivně pracovat na svém sebevzdělání
  • Znalost MS Office, Windows , Access

Nabízíme

  • Stabilní zázemí mezinárodní společnosti
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, 7,5 hod pružná pracovní doba, příspěvky na životní, penzijní připojištění a další benefity vyplývající z KS)
  • Příspěvek na jazykové kurzy
  • Zapracování na nové pozici (školení v oblasti znalosti produktů)
  • Další vzdělávání v oblasti konstrukčního zpracování v 2D a 3D (AutoCAD/ProEngineer/Inventor)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 1883696  Datum zveřejnění: 18.1.2016