Volná pracovní místa - Písek - nástup ihned

Okres Písek, Okres Strakonice

Popis pozice

VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA PRO MUŽE A ŽENY - PŘIJĎTE SE K NÁM ZAREGISTROVAT !!

ZARUČUJEME VÁM STEJNÉ SROVNATELNÉ PODMÍNKY, JAKO MAJÍ KMENOVÍ ZAMĚSTNANCI SPOLEČNOSTI A VŠE DOLOŽENO PODROBNOU VÝPLATNÍ PÁSKOU, KTEROU SI MŮŽETE LEHCE PŘEPOČÍTAT.

!!! NESTRHÁVÁME VÁM ŽÁDNÉ ADMINISTRATIVNÍ POPLATKY ZA ZPROSTŘEDKOVÁNÍ!!!!

OPERÁTOR DO VÝROBY – AUTOMOBILOVÝ PRŮMYSL
Místo výkonu práce: Písek
Dvousměnný provoz, třísměnný a nepřetržitý provoz
Dobrá příležitost pro absolventy bez praxe - možnost karierního růstu

Mzdové podmínky
Základní nástupní mzda: 11.300,-
Po zkušební době navýšení základní mzdy na 12.100,-
Příplatek za odpolední směnu 5 % z průměru (minimálně však 5 Kč/h)
Příplatek za práci v noci 10 % z průměru (minimálně však 15 Kč/h)
Příplatek za práci o víkendu 10 % z průměru
Přípatek za práci ve svátek 100 % z průměru
Příplatek za práci přesčas ve všední den 25 % z průměru
Příplatek za práci přesčas o víkendu 50 % z průměru
Příplatek za práci v nepřetržitém provozu – jednorázová odměna 500 Kč/měsíc – i kdyby to měla být jen jedna směna v měsíci
20 dní dovolené za kalendářní rok, po odpracování 1 roku – týden dovolené navíc
Příspěvek na stravování ve výši 55 % z ceny stravy

Aktuální vyhledáváme pozice:
  • Pomocný dělník
  • Operátor skladu s VZV, nebo vláčkem
  • Operátor myčky
  • Operátor montážní linky
  • Obsluha svařovacích robotů
  • Operátor lakovny
  • Svářeč CO2 (nástupní základní mzda 14.600,- po zapracování 15.200,- + příplatky)
  • Inspektor kvality nástupní základní mzda 14.600,- po zapracování 15.200,- + příplatky)

Požadujeme:
  • pracovitost
  • spolehlivost
  • 100 % docházku
  • ochotu pracovat přesčas

UBYTOVÁNÍ NEPOSKYTUJEME, ALE POMŮŽEME VÁM HO NAJÍT !!!!

V tom případě nám neváhejte zaslat Váš strukturovaný životopis přes tlačítko „ ODPOVĚDĚT“ nebo na pisek zavinac manpower.cz, nebo pro bližší informace volejte 739 343 024.

Vámi zaslané informace budou považovány za přísně důvěrné.

Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti MANPOWER s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/200 Sb., o ochraně osobních údajů.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 1886820  Datum zveřejnění: 2.10.2014