Key Account Manager/ Obchodník v oblasti Smart Metering

Praha

Popis pozice

Příležitost pro obchodníka se zkušenostmi z oblasti B2B .
Pro našeho klienta, významnou rostoucí společnost v oboru Smart Metering (inteligentní elektroměry) se sídlem v Praze, hledáme zkušeného obchodníka (Key Account Managera). Nutná je zkušenost s B2B obchodem s technickými produkty (např. IT, elektronické systémy apod.). Vítány jsou zkušenosti z oblasti inteligentní elektroměrů, případně podobných systémů (M&R, inteligentní domy atd.).

Do vaší náplně práce bude patřit zejména:
  • získávání nových zákazníků (energetické společnosti, správci nemovitostí apod.) stejně jako péče o stávající portfolio zákazníků
  • spolupráce s technickou podporou zákazníků
  • příprava tendrů (spolu s technickou podporou obchodu)
  • účast na jednáních se stávajícími i novými zákazníky

Profil kandidáta

  • SŠ nebo VŠ vzdělání, nejlépe elektrotechnického, nebo IT zaměření
  • několikaleté zkušenosti na podobné pozici (obchodní zástupce, KAM v oblasti B2B – technické produkty, nebo řešení - ideálně v oblasti inteligentních elektroměrů (odečty dat na dálku) nebo podobných elektronických systémů
  • aktivní komunikativní znalost anglického jazyka, znalost ruského jazyka výhodou
  • schopnost komunikovat se zákazníkem (schopnost vést a uzavírat obchodní jednání)
  • schopnost pracovat samostatně
  • uživatelská znalost práce na PC
  • Ř.p. B, aktivní řidič

Nabízíme

  • Práci v dynamicky rostoucí společnosti
  • Příjemné a neformální pracovní prostředí v menší společnosti
  • Možnosti osobního a profesního růstu v rámci zahraniční společnosti působící v novém oboru
  • Odpovídající platové ohodnocení s významnou motivační složkou dle výsledků

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jan Šindelář
+420739348798
ID: 1890463  Datum zveřejnění: 7.10.2014