Konstruktér - technik

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti s konstrukčními programy?
Chcete se podívat i do terénu, ne jen sedět celý den v kanceláři?

Pak hledáme právě Vás!!!

Pro našeho klienta, zavedenou českou stavebně-obchodní společnost se sídlem na Brněnsku, hledáme kandidáty/tky na pozici: Konstruktér – technik“.

Náplní Vaší práce bude:
  • Zpracování technické dokumentace na základě přijatých objednávek
  • Komunikace s klienty ohledně detailů objednávek
  • Výjezdy ke klientům, občasné zaměření prostor
  • Účast na montážích u klientů
  • Komunikace se subdodavateli

Požadavky a předpoklady:
  • SŠ / VŠ technického vzdělání (strojírenství, stavebnictví)
  • Praxe na pozici konstruktéra min. 1 rok
  • Znalost 2D, nebo 3D konstrukčních programů (např. Solid Works, AutoCAD, atd.)
  • Znalost AJ, nebo NJ na komunikativní úrovni
  • ŘP sk. B

Benefity:
  • Zázemí úspěšné české společnosti
  • Motivující platové ohodnocení
  • Služební automobil i k soukromým účelům
  • Zaměstnanecké benefity

ZAUJALA VÁS TATO NABÍDKA?

V tom případě zašlete svůj strukturovaný životopis v českém jazyce přes tlačítko „ODPOVĚDĚT“.

Těším se na Vaše reakce!

Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Manpower s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů. V případě, že jste již v naší společnosti registrován/-a, můžete se obrátit přímo na svého konzultanta (ideálně e-mailem).

Kontakt:
MANPOWER, spol. s r.o.
Karolína Fuková
mobil: +420 702 291 823
e-mail: [email protected]
Nové sady 25, 602 00 Brno, Česká republika

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 1890782  Datum zveřejnění: 7.10.2014