Aplikační specialista/tka

Praha, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti s rozborem krve?
Už Vás nebaví sedět v laboratoři?
Chcete svoje znalosti uplatnit v obchodu?

Pakl hledáme právě Vás!!!

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost zabývající se výrobou a prodejem laboratorní techniky se sídlem na Brněnsku, hledáme kandidáty/tky na pozici „Aplikační specialista“.

Náplní Vaší práce bude:
  • Prodej a následný servis laboratorní techniky
  • Komunikace s klienty z řad nemocnic a specializovaných laboratorních pracovišť
  • Zaškolování personálu

Požadavky a předpoklady:
  • SŠ / VŠ vzdělání zdravotního oboru
  • Zkušenosti s rozborem krve min. 1-2 roky
  • Zkušenosti s obchodem – výhodou

Benefity:
  • Zázemí úspěšné společnosti
  • Motivující platové ohodnocení
  • Počáteční zaškolení zkušeným specialistou cca 1 rok
  • Služební automobil, notebook, mobilní telefon
  • Lokalita zaškolování: Brno
  • Lokalita businessu: Čechy

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 1890785  Datum zveřejnění: 7.10.2014