Muži a ženy ve výrobním podniku

Okres Strakonice

Popis pozice

VOLNÁ PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOST PRO MUŽE I ŽENY

ZARUČUJEME VÁM STEJNÉ SROVNATELNÉ PODMÍNKY, JAKO MAJÍ KMENOVÍ ZAMĚSTNANCI SPOLEČNOSTI A VŠE DOLOŽENO PODROBNOU VÝPLATNÍ PÁSKOU, KTEROU SI MŮŽETE LEHCE PŘEPOČÍTAT.

!!! NESTRHÁVÁME VÁM ŽÁDNÉ ADMINISTRATIVNÍ POPLATKY ZA ZPROSTŘEDKOVÁNÍ!!!!

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: STRAKONICE
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

NABÍZÍME POZICE I PRO ABSOLVENTY - MOŽNOST KAREIÉRNÍHO RŮSTU

PRÁCE VE TŘÍSMĚNNÉM NEBO NEPŘETRŽITÉM PROVOZU

POŽADAVKY NA KANDIDÁTY:
  • pracovitost
  • spolehlivost
  • výborná docházka
  • ochota pracovat ve třísměnném nebo nepřetržitém provozu

NÁPLŇ PRÁCE:
  • dokončovací operace (kontrola výrobků / balení)
  • pilování
  • obsluha strojů a robotů
  • výklep jader
  • práce ve slévárně
  • obsluha pecí

ODMĚNA PRO VÁS:
  • základní hodinová mzda od 75 Kč (80 - 85)
  • příplatky za odpolední směnu 4 Kč/h
  • příplatky za noční směnu 10% z průměru
  • příplatek za práci o víkendu
  • příplatek za práci přesčas
  • příplatek za práci v nepřetržitém provozu 4 Kč/h
  • příplatek za práci ve svátek 100 % z průměru
  • příspěvek na stravu
  • pracovní oděv
  • podnikové stravování
  • odměny od mistra
  • příplatek za vícestrojovou obsluhu 30 Kč/h

UBYTOVÁNÍ NEPOSKYTUJEME, ALE POMŮŽEME VÁM HO NAJÍT !!!!

Neváhejte nám zaslat Váš strukturovaný životopis přes tlačítko „ ODPOVĚDĚT“ nebo na pisek zavinac manpower.cz, nebo pro bližší informace volejte 739 343 024, 733 676 489
PRO BLIŽŠÍ INFORMACE NÁS MŮŽETE NAVŠTÍVIT V NAŠÍ KANCELÁŘI MANPOWER, ŽIŽKOVA 182, PÍSEK (PO - PÁ, 8 - 17)

Vámi zaslané informace budou považovány za přísně důvěrné.

Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti MANPOWER s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/200 Sb., o ochraně osobních údajů.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 1894851  Datum zveřejnění: 10.10.2014