Nástrojař - programátor CNC

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti s výrobou nářadí, přípravků a měřidel?
Umíte seřídit a nastavit CNC soustruh?

Pak hledáme právě Vás!!!

Pro našeho klienta, mezinárodní strojírenskou společnost zabývající se lisováním a obráběním, hledáme kandidáty/tky na pozici „Nástrojař – Seřizovač CNC“

Na co se můžete těšit?
  • Výroba nářadí, přípravků, měřidel a pomůcek pro lisovnu dle výrobní dokumentace
  • Seřizování CNC soustruhů a nastavování CNC programů dle výkresové dokumentace
  • Obsluha seřízené CNC linky
  • Výměna nástrojů
  • Doladění korekcí
  • Zajištění výměny materiálu při obrábění
  • Periodická měření rozměrů dle výkresové dokumentace
  • Drobná údržba strojů

Co od Vás očekáváme?
  • SOU/ÚSO strojírenského zaměření podmínkou (obory: seřizovač, programátor – operátor CNC, nástrojař)
  • Praxe na obdobné pozici podmínkou min. 2 roky (vhodné i pro absolventy s kratší praxí)
  • Výborná znalost měření a výkresové dokumentace
  • Znalost programování (ISO kódy)
  • Ochota pracovat v třísměnném provozu
  • Pečlivost a spolehlivost
  • Dobrý zdravotní stav

A na co Vás nalákáme?
  • Zázemí mezinárodní prosperující společnosti
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • 13. a 14. plat
  • Každoroční navyšování mzdy
  • Vzdělávání a zvyšování kvalifikace
  • Společenské a sportovní akce
  • Stravování na pracovišti za dotovanou cenu
  • Očkování proti chřipce a další…

ZAUJALA VÁS TATO NABÍDKA?

V tom případě zašlete svůj strukturovaný životopis v českém jazyce přes tlačítko „ODPOVĚDĚT“.

Těším se na Vaše reakce!

Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Manpower s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů. V případě, že jste již v naší společnosti registrován/-a, můžete se obrátit přímo na svého konzultanta (ideálně e-mailem).

Kontakt:
MANPOWER, spol. s r.o.
Karolína Fuková
mobil: +420 702 291 823
e-mail: [email protected]
Nové sady 25, 602 00 Brno, Česká republika

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 1899933  Datum zveřejnění: 20.11.2014