Skladník VZV Horní Počernice

Horní Počernice, Praha

Popis pozice

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se distribucí hořlavin, hledáme zkušeného skladníka s průkazem na VZV na dlouhodobou spolupráci.

Náplň práce:

  • manipulace s VZV
  • ruční nakládka/vykládka kontejnerů
  • manipulace s nebezpečnými látkami
  • další skladové práce

Požadujeme:

  • platný průkaz a praxi na VZV (motorové vozíky)
  • zkušenost z podobného prostředí (chemikálie) výhodou
  • zodpovědnost, spolehlivost, časová flexibilita
  • velmi dobrý zdravotní stav a fyzická zdatnost
  • znalost práce se čtečkou EAN kódů výhodou

Nabízíme:

  • hodinová hrubá mzda: 110 Kč/hod
  • dlouhodobá spolupráce na hlavní pracovní poměr
  • lokalita Praha 9 – Horní Počernice
  • jednosměnný provoz po – pá, 6:30 – 15:00
  • zodpovědná práce v rizikovém prostředí
  • nástup ihned

V případě, že Vás pracovní pozice zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mi zaslat aktuální životopis. Vhodné uchazeče budu v nejbližší době kontaktovat.

Veškeré Vámi poskytnuté údaje budeme považovat za důvěrné.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jiří Bernat
ID: 1906135  Datum zveřejnění: 21.10.2014