Vedoucí logistiky, nákupu a plánování výroby

Zlínský kraj

Popis pozice

• zodpovědnost za úseky nákup, logistiku a plánování
• vedení a koordinování cca 40 zaměstnanců
• zajištění plynulého chodu skladu, zásobování a plánování výroby
• optimalizace skladových zásob, koordinace a kontrola logistických procesů
• komunikace napříč odděleními
• pravidelný reporting vedení společnosti

Profil kandidáta

• min. SŠ vzdělání
• znalost AJ na komunikativní úrovni (B1-B2)
• zkušenosti a praxe na obdobné pozici min. 3 roky
• velmi dobré komunikační dovednosti
• zkušenosti s vedením a motivací lidí
• schopnost rychle se rozhodnout
• znalosti metod průmyslového inženýrství
• dobrá znalost práce na PC (hlavně Excel)
• časová flexibilita, spolehlivost, zodpovědnost
• ŘP sk. B

Nabízíme

• velmi dobré platové ohodnocení
• zázemí silné, moderní společnosti s dlouholetou tradicí
• vzdělání podporující osobní manažerský rozvoj
• roční bonusy
• týden dovolené navíc
• Nástup ASAP

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 1925219  Datum zveřejnění: 11.11.2014