Obchodní manažer pro Vídeň - okna, dveře

Rakousko, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti s obchodem ve stavebnictví?
Chcete pracovat v zahraničí a dojíždění či relokace pro Vás není překážkou?

Pak hledáme právě Vás!!!

Pro našeho klienta, českou zavedenou stavební firmu, hledáme kandidáty/tky na pozici „Obchodní zástupce pro Rakousko“.

Na co se můžete těšit?
  • Aktivní obchodní činnost a plnění prodejních plánů
  • Péče o stávající klientelu i vyhledávání a oslovení potenciálních zákazníků ve svěřeném regionu
  • Kompletní péče o zákazníky (od poptávky po realizaci objednávky) s podporou ostatních oddělení
  • Monitoring trhu, mapování konkurence
  • Pravidelný reporting vedení společnosti
  • Oblast působení: Vídeň a okolí

Co očekáváme od Vás?
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenosti na pozici obchodního zástupce ve stavebnictví (okna, dveře)
  • Výbornou znalost NJ
  • Vynikající prodejní a komunikační schopnosti
  • Týmového ducha
  • Strategické myšlení
  • Časovou flexibilitu a vysoké pracovní nasazení
  • Znalost práce na PC
  • ŘP sk. B

A na co Vás nalákáme?
  • Zázemí české stabilní společnosti
  • Profesní a osobnostní růst
  • Motivující platového ohodnocení a propracovaný bonusový systém
  • Možnost práce na IČO
  • Služební automobil, notebook, mobilní telefon
  • Vzdělávání
  • Možnost home-office
  • Nástup možný ihned

ZAUJALA VÁS TATO NABÍDKA?

V tom případě zašlete svůj strukturovaný životopis v českém a německém jazyce přes tlačítko „ODPOVĚDĚT“.

Těším se na Vaše reakce!

Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Manpower s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů. V případě, že jste již v naší společnosti registrován/-a, můžete se obrátit přímo na svého konzultanta (ideálně e-mailem).

Kontakt:
MANPOWER, spol. s r.o.
Karolína Fuková
mobil: +420 702 291 823
e-mail: [email protected]
Nové sady 25, 602 00 Brno, Česká republika

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 1928068  Datum zveřejnění: 13.11.2014