Operátor třídění a kvality - Písek !

Okres Písek

Popis pozice

Nevadí Vám práce ve třísměnném provozu?
Jste spolehliví a budete mít výbornou docházku?

Pro našeho klienta, výrobní společnost v Písku v průmyslové zóně, hledáme ženy i muže na pracovní pozici operátor kvality a třídění výrobků.

Nabízíme:
  • možnost přivýdělku i pro důchodce
  • prostředí příjemného kolektivu
  • měsíční mzdu 11 000 Kč
  • příplatky za směnnost a odměny
  • nástup ihned
  • stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost převodu do kmenu společnosti

Požadujeme:
  • spolehlivost
  • 100% docházku

Pokud vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás ihned kontaktovat na tel. 733 676 489 nebo zašlete svůj životopis na email: [email protected]

Vámi zaslané informace budou považovány za přísně důvěrné.

Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti MANPOWER s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/200 Sb., o ochraně osobních údajů.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Hermína Jandíková
+420733676489
ID: 1933652  Datum zveřejnění: 20.11.2014