Kontrola výrobků - Písek- 90 Kč/h

Okres Strakonice

Popis pozice

SKVĚLÁ PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOST PRO MUŽE A ŽENY (PŘEVÁŽNĚ ZE STRAKONICKA)

NÁSTUP MOŽNÝ OD 1.12.2014
třísměnný provoz, nebo 12-ti hodinové směny

NABÍZÍME:

  • smlouvu na HPP
  • PLACENÉ PROSTOJE
  • od 80 Kč/h + 10 Kč/h prémie do 90 Kč/h + 10 Kč/h prémie - dle zkušeností s kontrolou
  • přípatek za práci v noci 10 %
  • příplatek za práci v sobotu a neděli 10 %
  • přípatek za práci přesčas 25 % z průměru
  • pracovní oblečení

Požadujeme:
  • ochotu pracovat na směny
  • 100 % docházku
  • spolehlivost
  • časovou flexibilitu
  • dobrý zrak

Náplň práce:
  • kontrola výrobků
  • reporting

VEŠKERÉ NAŠE SLUŽBY HRADÍ POUZE KLIENTI, NIKOLIV ZAMĚSTNANCI!!!

POKUD MÁTE ZÁJEM O NABÍDKU PRÁCE, PŘIJĎTE SE OSOBNĚ INFORMOVAT A ZAREGISTROVAT DO NAŠÍ KANCELÁŘE MANPOWER - ŽIŽKOVA 182, PÍSEK (nad hlavní poštou),
NEBO NÁM ZAŠLETE VÁŠ ŽIVOTOPIS (PŘES TLAČÍTKO ODPOVĚDĚT) A MY VÁS BUDEME SAMI KONTAKTOVAT S NABÍDKAMI PRÁCE

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 1941268  Datum zveřejnění: 19.2.2015