Kompletace na 2 směny v Písku !

Okres Písek

Popis pozice

Hledáte práci pouze na 2 směny?
Ovládáte jemnou motoriku rukou?
Jste pečlivá/-vý a budete mít výbornou docházku?

Pak hledáme právě Vás!

Pro našeho klienta, zahraniční výrobní společnost v Písku v průmyslové zóně hledáme montážního dělníka pro kompletaci elektrosoučástí a elektrovýrobků ve dvousměnném provozu.

Nabízíme:
  • mzda 67 Kč/h
  • příplatek za odpolední směnu 8,50 Kč/h
  • stravenky v hodnotě 60 Kč
  • příspěvek na dojíždění
  • 5 týdnů dovolené
  • příjemný kolektiv
  • příjemné prostředí výrobní haly - bez hluku a prachu

Požadujeme:
  • pracovitost
  • 100% docházku
  • jemnou motoriku rukou

Nástup Ihned!!!

Pokud Vás zaujala tato pozice, volejte 733 676 489 nebo 383 837 560.

Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Manpower s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Hermína Jandíková
+420733676489
ID: 1941415  Datum zveřejnění: 27.11.2014