Specialista na bezdrátové technologie

Zlínský kraj

Popis pozice

• Zajistit bezproblémový chod bezdrátových zařízení v internetové síti
• Řešení problémů bezdrátových zařízení při jejich provozu v terénu
• Poskytování last level support svým kolegům
• Navrhovat efektivní a dlouhodobé funkční řešení pro zákazníky a zlepšovat tak firemní procesy

Profil kandidáta

• 3 roky praxe u lokálního ISP používajícího bezdrátové technologie
• Zkušenost s budováním/správou bezdrátových sítí (zařízení Mikrotik)
• Znalost protokolu TCP/IP
• Schopnost číst technickou dokumentaci v anglickém jazyce
• Samostatnost, pečlivost, týmovou spolupráci, vysoké pracovní nasazení

Nabízíme

• Finanční ohodnocení odpovídající množství a kvalitě vykonané práce, příplatky za pracovní pohotovost
• Možnost profesního růstu, účast v projektu firemního vzdělávání
• Špičkové technické zázemí, odborný tým kolegů, nadstandardní domácí připojení k internetu, zvýhodněné tarify mobilního volání
• Stravenky, Sick Days, příspěvek na rekreaci, zdraví, sport a kulturu
• Jazykové kurzy, penzijní a životní pojištění

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 1941449  Datum zveřejnění: 27.11.2014