Systémový inženýr – síťový specialista

Okres Zlín

Popis pozice

• Správa páteřní a agregační infrastruktury – konfigurace BGP peeringů
• Analýza stavu sítě a její troubleshooting
• Poskytování second level support pracovníkům technické podpory
• Konfigurace a rozvíjení služby síťové infrastruktury MPLS
• Správa velkého počtu přepínačů a směrovačů

Profil kandidáta

• 3 roky praxe v oblasti současných počítačových sítí
• Dobrou orientaci v budování datových sítí pro ISP
• Znalost MPLS, routovacích protokolů, VPN protokolů
• Praktickou zkušenost s konfigurací a debuggingem na směrovačích a přepínačích
• Systematičnost, pečlivost, týmovou spolupráci, vysoké pracovní nasazení, metodičnost

Nabízíme

• Finanční ohodnocení odpovídající množství a kvalitě vykonané práce, příplatky za pracovní pohotovost
• Možnost profesního růstu, účast v projektu firemního vzdělávání
• Špičkové technické zázemí, odborný tým kolegů, nadstandardní domácí připojení k internetu, zvýhodněné tarify mobilního volání
• Stravenky, Sick Days, příspěvek na rekreaci, zdraví, sport a kulturu
• Jazykové kurzy, penzijní a životní pojištění

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 1941483  Datum zveřejnění: 27.11.2014