Obchodně-technický zástupce - elektrotechnika

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Prodáte i vzduch, který dýcháte?
Čtení obvodových schémat je pro Vás hračka?
Víte, co je to frekvenční měnič?

Pak hledáme právě Vás!!!

Pro našeho významného klienta, elektrotechnickou společnost se sídlem v Modřicích, hledáme kandidáty/tky na tuto pozici.

Na co se můžete těšit?
  • Vyhledávání nových zákazníků a komunikace se stávajícími
  • Prezentace produktů (příprava nabídek, školení zákazníků, interní školení pro techniky)
  • Účast na projektech, aktualizace přidělených částí webu společnosti
  • Příprava a účast na veletrzích
  • Technická podpora zákazníků
  • Školení u dodavatelů v zahraničí
  • Spoluúčast při řešení technických částí nabídky

Co od Vás očekáváme?
  • VŠ/SŠ vzdělání v oboru elektro
  • Praxe v oboru automatizace se zaměřením na pohony a frekvenční měniče
  • Znalost čtení obvodových schémat
  • Komunikativní znalost NJ, znalost AJ - výhodou
  • Práce s ACAD nebo ALCAD - výhodou
  • Znalosti strojních systémů - výhodou
  • ŘP B- aktivní řidič
  • Uživatelská znalost PC
A na co Vás nalákáme?
  • Zázemí perspektivní společnosti
  • Motivující platové podmínky a odměny podle uhrazených faktur se sjednaných obchodů
  • Práce v dynamickém kolektivu
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Firemní benefity

ZAUJALA VÁS TATO NABÍDKA?

V tom případě zašlete svůj strukturovaný životopis v českém a německém jazyce přes tlačítko „ODPOVĚDĚT“.

Těším se na Vaše reakce!

Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Manpower s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů. V případě, že jste již v naší společnosti registrován/-a, můžete se obrátit přímo na svého konzultanta (ideálně e-mailem).

Kontakt:
MANPOWER, spol. s r.o.
Karolína Fuková
mobil: +420 702 291 823
e-mail: [email protected]
Nové sady 25, 602 00 Brno, Česká republika

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 1941638  Datum zveřejnění: 23.4.2015