Projektant topení / produktový specialista TZB

Blansko, Jihomoravský kraj

Popis pozice

Náplň práce:
  • podpora obchodního i výrobního odd. při realizaci zakázek pro převážně zahraniční zákazníky
  • odpovědnost za technickou, projektovou část - projektování zakázek dle požadavků zákazníka, konzultace proveditelnosti s obchodním odd., konstrukcí, výrobou
  • příležitostné, krátké služební cesty po ČR i do zahraniční
  • účast na poradách, běžná administrativa a dodržování standardů firmy

Požadujeme:
  • alespoň ukončené SŠ technického směru
  • odbornost a praxe v oblasti projektování topení či příbuzné oblasti
  • komunikativní znalost AJ (není nutná obchodní úroveň)
  • aktivita, schopnost samostatné i týmové práce, komunikativnost

Nabízíme

Nabízíme:
  • zázemí stabilní prosperující společnosti
Nabízíme:
  • příjemné pracovní prostředí
  • možnost dalšího odborného růstu
  • motivující systém odměňování
  • dostupnost pracoviště osobní či veřejnou dopravou
  • místo práce: Blansko

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 1951099  Datum zveřejnění: 9.12.2014