Area manager pro region Moravy - móda

Brno, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Pro našeho klienta, obchodní řetězec s butiky s módou, hledám vhodného kandidáta/kandidátku na pozici

AREA MANAGER pro region Moravy

Náplň práce:

  • odpovědnost za prodejny s módou ve svěřeném regionu po ekonomické i personální stránce

  • zajištění komunikace v rámci regionu a přenost firemní strategie do praxe

  • vedení a trénink zaměstnanců na svěřených prodejnách

  • organizace marketingových akcí

  • reporting, analýzy prodejů a spojená administrativa

Požadujeme:

  • zkušenosti z pozice store manažera a oblastního manažera v oblasti módy minimálně 2 roky nutnou podmínkou

  • zkušenosti z vedení, rozvoje, motivace a tréninku prodejních týmů

  • estetické cítění a orientace na trhu s módou

  • schopnost řídit různorodé týmy, udržet si autoritu, smysl pro řád, dodržování standardů, zkušenost s jejich prosazováním

  • AJ na komunikativní úrovni, využívána pro interní komunikaci

  • preferované bydliště Brno a okolí

Nabízíme

  • zázemí společnosti, která se stále rozvíjí

  • možnost osobního i profesního rozvoje

  • služební vůz pro soukr.účely, mobilní telefon, laptop

Zaujala Vás tato nabídka?

Neváhejte reagovat a zašlete mi svůj životopis v AJ s připojenou fotografií.

Těším se na Vaše reakce!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 1951798  Datum zveřejnění: 9.12.2014