Specialista marketingového výzkumu s využitím metody NPS

Praha

Popis pozice

Náplň práce:
  • Analýzy zpětné vazby z NPS (Net Promoter Score), tvorba doporučení a návrhů na změny procesů
  • Příprava podkladů pro NPS/Customer Experience (CX) meetingy
  • Pravidelné revidence obsahové stránky NPS dotazníků
  • Zajištění interních a externích výzkumů na základě interních podnětů
  • Interpretace výsledků výzkumů včetně doporučení pro obchodní využití

Profil kandidáta

Požadujeme:
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Alespoň dvouletou praxi v oboru
  • Znalost AJ nejméně na úrovni B2 (upper intermediate)
  • Zkušenosti s výzkumem trhu a s metodou NPS
  • Znalost a zkušenost s výzkumem trhu včetně Net Promoter Score metodiky
  • Pro-zákaznický přístup, empatie a ochota pochopit požadavky zákazníka, pro-klientský přístup
  • Samostatnost, zodpovědnost, ochotu učit se novému

Nabízíme

Nabízíme:
  • Zázemí mezinárodní společnosti v centru Prahy
  • Možnost kariérního růstu
  • Zaměstnanecké benefity
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Dlouhodobou spolupráci

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 1958683  Datum zveřejnění: 16.12.2014