Inženýr/ka kvality – i pro absolventy

Jihočeský kraj

Popis pozice

Zajímá Vás oblast kvality? Chcete pracovat pro perspektivního zaměstnavatele a profesně se rozvíjet? Máte alespoň mírně pokročilou znalost němčiny?

Pak nám určitě zašlete svůj životopis!

Výborná možnost pro absolventy získat cenné zkušenosti v zajímavém oboru!

Náplní Vaší práce bude:

• Účast na projektech v oddělení kvality
• Dohled nad kvalitou výroby
• Komunikace s dodavateli, řešení reklamací
• Kvalitativní audity

Profil kandidáta

• VŠ vzdělání ideálně technického směru (není podmínkou)
• Mírně pokročilá znalost NJ a ochota jazyk dále rozvíjet
• Uživatelská znalost práce na PC (SAP výhodou)
• Iniciativa a schopnost komunikace, samostatnost, flexibilita

Nabízíme

• Perspektivní a zajímavá práce u silné zahraniční společnosti
• Příležitost k dalšímu osobnímu a profesnímu růstu
• Nadprůměrné finanční ohodnocení
• 5 dnů dovolené navíc
• Příspěvek na dopravu
• Zaměstnanecké benefity
• Příspěvek na stravné (závodní stravování)
• Prémiový systém dle dosažených cílů a další

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 1962283  Datum zveřejnění: 25.2.2015