Pomocný Operátor/Skenař do skladu

Plzeň - město

Popis pozice

• správný příjem materiálu do systému
• práce se stolním skenerem, ručním skenerem
• správné roztřídění materiálu podle kvalitativních předpisů
• zpracovaní zboží podle instrukcí nadřízeného
• příprava krabic s produkty na expedici
• zabalení, tisk etiket
• příprava expedovaných palet

Profil kandidáta

• přesnost, pečlivost, pracovitost, rozpoznávací schopnosti
• schopnost spolupracovat otevřeně a přímo s ostatními
• uživatelská znalost práce na PC (excel, word)
• zkušenosti se skladováním a výrobním procesem výhodou
• zkušenosti s prací se scanerem, s ručním scanerem výhodou
• práce ve stoje

• čistý trestní rejstřík - PODMÍNKOU

Nabízíme

• mzda 80 Kč/hod + bonusy
• příplatky za noční směny a přesčasy
• třísměnný provoz (7,5 h/den)
• bonusové poukázky za extra směny: 200 Kč
• bonusový program za věrnost: za čtvrtletí 1000 Kč, za rok 2000 Kč
• doprava zajištěna firemním autobusem zdarma z CAN Plzeň

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jiří Bernat
ID: 1976077  Datum zveřejnění: 12.1.2015