Konstruktér elektro - pozice vhodná pro absolventy VŠ s praxí během studií

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Pro našeho klienta, významného světového výrobce elektrotechniky, hledáme kandidáty na pozici:

Konstruktér elektro (pozice vhodná pro absolventy VŠ s praxí během studia)

Na co se můžete těšit?
  • Práce na mezinárodních vývojových projektech
  • Vývoj a konstrukce nových elektrických strojů
  • Základní mechanické, elektrické a ventilační výpočty
  • Modelování v 3D CAD systému
  • Zpracování výkresové dokumentace a kusovníků

Co od Vás očekáváme?
  • VŠ strojní, nebo silnoproud – elektro se zaměřením na elektrické stroje točivé, případně SŠ strojní s minimální praxí 3 roky ve strojním oboru
  • Komunikativní znalost AJ, nebo NJ
  • Pokročilá znalost práce na PC
  • Znalost 3D CAD systému

Nabízíme

A na co Vás nalákáme?
  • Zázemí mezinárodního koncernu
  • Úspěšnou kariéru v rámci mezinárodního, velmi dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Atraktivní různorodou práci s moderními technologiemi a informačním systémem
  • Další odborný a osobnostní rozvoj (jazykové kurzy, odborné semináře)
  • Motivující finanční ohodnocení podle výkonnosti a kvality odváděné práce, podíl na plnění cílů společnosti
  • Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů (bonusy, 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu, vzdělávací kurzy, Cafeteria systém, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, akciové programy, odměny při pracovních a životních událostech)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 1984332  Datum zveřejnění: 27.2.2015