Vedoucí skupiny - oddělení zákaznického servisu

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Pro našeho klienta, světového lídra ve stavebních systémech a vzdušném průmyslu, hledáme kandidáty na pozici:

Vedoucí skupiny – oddělení zákaznického servisu

Na co se můžete těšit?
  • Zodpovědnost za obchodní strategii a vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Zodpovědnost za řízení, organizaci a rozvoj týmu
  • Komunikace se zákazníky v rámci celé společnosti o průběhu zakázek, cenách, otázkách kvality, podpora při řešení reklamací a ostatních problémů, které se mnou vyskytnou v průběhu zakázky
  • Podpora s podpůrnými odděleními výrobního závodu

Profil kandidáta

Co od Vás očekáváme?
  • SŠ / VŠ strojírenského, nebo ekonomického zaměření
  • Min. 10 let zkušeností s manažerským vedením lidí a samostatným vedením projektů
  • Pokročilá znalost AJ, znalost NJ, neb dalších jazyků – výhodou
  • Pracovní zkušenosti v zahraničí společnosti, ideálně ve výrobním závodě, ve větším technologickém celku
  • Profesionální vystupování, výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Připravenost k zahraničním pracovním cestám
  • V případě ekonomického vzdělání je požadována zkušenost z oblasti strojírenství, nebo větší technické znalosti

Nabízíme

A na co Vás nalákáme?
  • Zázemí mezinárodního koncernu
  • Úspěšnou kariéru v rámci mezinárodního, velmi dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Atraktivní různorodou práci
  • Odborné zaškolení a další vzdělávání (např. příspěvek na jazykové kurzy)
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na životní / penzijní připojištění, závodní stravování a další benefity vyplývající z kolektivní smlouvy)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 1985979  Datum zveřejnění: 20.1.2015