Specialista péče o zákazníka v O2 - průměrně 17. - 19. 000,-

Okres Ostrava, Okres Ústí nad Labem

Popis pozice

Potřebujete udělat změnu ve své dosavadní kariéře?
Chcete se stát součástí našeho týmu profesionálů?
Rádi byste pracovali pro společnost oceněnou titulem Zaměstnavatel roku 2014 ?
Baví Vás komunikace s lidmi po telefonu?
Chcete pečovat o stávající zákazníky O2 ?
Preferujete jistotu fixního výdělku a k tomu neomezené bonusy?

Co Vás čeká?
  • péče o zákazníky společnosti, následná prezentace doplňkových produktů
  • příjem hovorů zákaznické linky ( řešení potřeb a požadavků )
  • práce s interním systémem společnosti
  • základní administrativní činnost

Co od Vás očekáváme?
  • zájem a chuť pečovat o stávající zákazníky
  • uvítáme zkušenosti na obdobné pozici, ale důležité je chtít
  • schopnost sebeprezentace, orientaci na zákazníka
  • uživatelskou znalost MS Office

Nabízíme

Co získáte?
  • garanci fixního výdělku, neomezenou bonusovou složku
  • bonusovou podporu během zkušební doby 1500,-/ měsíc do výplaty
  • možnost kariérního růstu již po 3 měsících
  • neomezené volání za 250,-/měsíčně pro Vás i Vaše blízké okolí
  • týden dovolené navíc
  • stravenky v hodnotě 75,-/den

Pojďte do toho s námi, těšíme se na Váš životopis a rozhovor s Vámi.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jiří Bernat
ID: 1986079  Datum zveřejnění: 20.1.2015