Specialista péče o zákazníka v O2 - průměrně 17. - 19. 000,-

Okres Ústí nad Labem

Popis pozice

Pro našeho významného klienta hledáme vhodné uchazeče na pozici SKLADNÍK do skladu s autodíly v Hostivicích (Praha -Západ)

Požadujeme:

* min. základní vzdělání

* pečlivost, spolehlivost, aktivní přístup k práci

* zkušenost na obdobné pozici výhodou

Potřebujete udělat změnu ve své dosavadní kariéře?
Chcete se stát součástí našeho týmu profesionálů?
Rádi byste pracovali pro společnost oceněnou titulem Zaměstnavatel roku 2014 ?
Baví Vás komunikace s lidmi po telefonu?
Chcete pečovat o stávající zákazníky O2 ?
Preferujete jistotu fixního výdělku a k tomu neomezené bonusy?
Co Vás čeká?
  • péče o zákazníky společnosti, následná prezentace doplňkových produktů
  • příjem hovorů zákaznické linky ( řešení potřeb a požadavků )
  • práce s interním systémem společnosti
  • základní administrativní činnost

Co od Vás očekáváme?
  • zájem a chuť pečovat o stávající zákazníky
  • uvítáme zkušenosti na obdobné pozici, ale důležité je chtít
  • schopnost sebeprezentace, orientaci na zákazníka
  • uživatelskou znalost MS Office

Nabízíme

Co získáte?
  • garanci fixního výdělku, neomezenou bonusovou složku
  • bonusovou podporu během zkušební doby 1500,-/ měsíc do výplaty
  • možnost kariérního růstu již po 3 měsících
  • neomezené volání za 250,-/měsíčně pro Vás i Vaše blízké okolí
  • týden dovolené navíc
  • stravenky v hodnotě 75,-/den

Pojďte do toho s námi, těšíme se na Váš životopis a rozhovor s Vámi.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jiří Bernat
ID: 1995190  Datum zveřejnění: 28.1.2015