Obchodně technický manažer – české a zahraniční trhy

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

· Vyhledávání nových zákazníků a péče o stávající
· Kooperace s provozním úsekem, oddělením logistiky a kvality
· Příprava obchodních smluv, jejich konzultace s právním a finančním oddělením společnosti
· Účast na veletrzích a dalších klíčových událostech v regionu i zahraničí
· Technické poradenství

Profil kandidáta

· SŠ/VŠ – ekonomie, technický obor
· Praxe v prodeji vstupních materiálů do výroby, případně produktů těžkého průmyslu PODMÍNKOU
· Dobrá znalost AJ - zahraniční management
· Zkušenosti se zahraničním obchodem
· Ekonomický přehled, znalost Obchodního zákoníku, smluv atd.
· Výborné obchodní dovednosti – vyhledávání nových obchodních příležitostí
· Aktivní a dynamická osobnost

Nabízíme

· Zázemí silné společnosti
· Služební vozidlo, notebook, telefon
· Zcela samostatná a vysoce zodpovědná práce
· Odpovídající finanční ohodnocení + prémiová složka

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2009070  Datum zveřejnění: 10.2.2015