Vedoucí výroby - vnitřní zařízení obchodů (displays)

Praha, Středočeský kraj

Popis pozice

Pro našeho klienta, zahraniční společnost, která nedaleko Prahy buduje nové výrobní kapacity v oblasti výroby zařízení obchodů, showroomů a výstavních stánků (displays), hledáme zkušeného vedoucího výroby pro start-up nového menšího závodu (do 100 zaměstnanců)
Na této pozici budete kompletně zodpovědný za rozběh výroby, včetně výběru spolupracovníků a podřízených a za nastavení všech výrobních i návazných procesů.
Tento nový výrobní závod budete poté kompletně řídit a zodpovídat za jeho chod.

Profil kandidáta

  • minimálně 3letou zkušenost na manažerské pozici ve výrobě v oblasti retail displays (výstavní nábytek) – vedoucí výroby, plant manažer menšího výrobního závodu apod.
  • zkušenost v oblasti výroby tohoto speciálního nábytku (displays), ideálně z různých materiálů (dřevo, kov, plasty)
  • schopnost číst a používat technickou výrobní dokumentaci (ve 3D)
  • velmi dobrou aktivní znalost anglického jazyka - pohovor je v angličtině s cizincem
  • zkušenosti se samostatným vedením lidí, stanovování a kontrolou cílů, motivací podřízených, znalost moderních metod řízení výroby (LEAN atd…)
  • Odolnost vůči stresu a flexibilitu v rychle se měnícím a náročném prostředí, schopnost unést vekou zodpovědnost

Nabízíme

  • Unikátní možnost podílet se na zrodu nového výrobního závodu
  • Příležitost nastavit výrobní procesy od nuly na základě vlastní expertízy
  • Perspektivy svého profesionálního i osobního růstu spolu s růstem společnosti
  • Ohodnocení odpovídající náročným úkolům

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jan Šindelář
+420739348798
ID: 2010637  Datum zveřejnění: 11.2.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 70000 - 90000 Kč/měsíc