Pracuj pro RWE - největšího poskytovatele energií v kraji!

Okres Ostrava

Popis pozice

CO TĚ ČEKÁ?

  • Pestrá práce
  • Řešení nestandardních situací
  • Následná nabídka a prodej produktů a služeb RWE
  • Atraktivní pracovní prostředí
  • Skvělý tým lidí a zázemí

Profil kandidáta

HLEDÁME RŮZNĚ PROFILOVANÉ KANDIDÁTY:

  • Můžete radit stávajícím zákazníkům, ohledně jejich služeb
  • Pokud máte obchodního ducha – můžete aktivně prodávat produkty a služby RWE.
  • Očekáváme výborný slovní projev bez vad řeči

Nabízíme

ODMĚNOU VÁM BUDE:
  • školení zajištěné kvalitními trenéry
  • motivační platové ohodnocení (fix + pohyblivá složka mzdy)
  • prémie závislé od výkonu
  • navýšení platu již po půl roce
  • příjemný pracovní kolektiv
  • možnost kariérního růstu
  • stravenka v hodnotě 80Kč/den
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny sick days
  • práce v moderním call centru
  • možnost práce v pohotovostním režimu home office (víkendy)
  • možnost přestupu do kmenového stavu RWE již po 6 měsících

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jiří Bernat
ID: 2016962  Datum zveřejnění: 17.2.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 16697 - 23000 Kč/měsíc, 82% fixní složka mzdy, 18% variabilní složka + prémie