Účetní s angličtinou pro CZ a SK tým

Praha

Popis pozice

Pro mezinárodní společnost se sídlem Praha - Stodůlky hledáme kandidáty/kandidátky na pozici ÚČETNÍ S ANGLIČTINOU PRO CZ A SK TÝM.

Náplň práce:
• metodické vedení a podpora českého a slovenského účetního týmu
• vypracovávání měsíčních, čtvrtletních a ročních závěrek
• účtování hmotného majetku
• každodenní telefonická/e-mailová komunikace s interními/externími zákazníky
• zpracovávání finančních výkazů
• příprava podkladů pro auditory
• pravidelný reporting

Požadujeme:
• pokročilou znalost anglického jazyka
• znalost češtiny nebo slovenštiny
• znalost českých účetních standardů a IFRS
• znalost systému SAP
• uživatelskou znalost programů sady MS office (především Excel)
• prozákaznický přístup a velmi dobré komunikační schopnosti
• spolehlivost a pečlivost, schopnost pracovat pod tlakem

Nabízíme:
• příjemné pracovní prostředí
• možnost nástupu ihned
• odpovídající platové ohodnocení
• dlouhodobou spolupráci

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2017903  Datum zveřejnění: 18.2.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35000 - 37000 Kč/měsíc