Projektový manažer

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Máte vizi a chtěli byste jí uplatnit ve světovém měřítku?
Chcete se stát součástí úspěšné mezinárodní společnosti, jejíž výrobky lze nalézt na každém kroku?

Pak hledáme právě Vás!!!

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost s více než 150-ti letou tradicí, hledáme kandidáty/tky na pozici "Projektový manažer".

POPIS POZICE
  • Spolupráce s ostatními členy mezinárodního projektového týmu, implementace v jednotlivých závodech společnosti
  • Tvorba konkrétních plánů v MS Project a komunikace s vedoucím projektů
  • Pravidelná sledování a zkoumání odchylek od plánů, okamžité implementace opatření a náprav proti zpoždění apod.
  • Proaktivní přecházení a řešení problémů
  • Pravidelná kontrola a revize nákladů, sledování spokojenosti klientů
  • Rozpracování projektu do nejmenších detailů

PROFIL KANDIDÁTA
  • VŠ vzdělání
  • Zkušenosti min. 5 let na obdobné pozici
  • Zkušenosti ze strojírenské společnosti - nutností
  • Komunikativní znalost AJ (B2,C1)
  • Pokročilá znalost práce na PC
  • Organizační, komunikační, prezentační dovednosti
  • Schopnost s chladnou hlavou řešit problémy
  • Ochota práce v týmu, silné přesvědčovací dovednosti
  • Osobnost odolná vůči stresu

NABÍZÍME
  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Motivující platové ohodnocení
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, příspěvek na penzijní / životní pojištění, dotované závodní stravování a další benefity dle kolektivní smlouvy)
  • Odborné a další vzdělávání

ZAUJALA VÁS TATO NABÍDKA?
V tom případě mi zašlete svůj životopis v českém a anglickém jazyce na e-mail: [email protected]

Těším se na Vaše odpovědi!!!

Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti ManpowerGroup s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů.

Kontakt:
Karolína Fuková
ManpowerGroup
Business Complex Titanium
Nové sady 996/25, Brno, 60200
e-mail: [email protected]
tel.: +420 702 291 823

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2030307  Datum zveřejnění: 27.2.2015