Montážní dělník/operátor obrobny - mzda až 20.000 Kč! Humpolec

Humpolec, Kraj Vysočina

Popis pozice

Pro našeho významného klienta hledáme vhodné uchazeče na na pracovní pozici MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/OPERÁTOR OBROBNY v perspektivní mezinárodní společnosti.

Náplní práce je:
výroba rotačních a pístových kompresorů pro klimatizační systémy osobních automobilů
jednoduchá a fyzicky nenáročná práce
práce na montážní lince nebo obsluha strojů CNC
kompletace a kontrola výrobků
obsluha strojů poloautomatických linek
práce s posuvnými měřidly

Profil kandidáta

Naše požadavky:
manuálně zručný a pečlivý člověk
spolehlivost se zodpovědným postojem k práci
ochotný pracovat ve směnném provozu s dlouhodobou spoluprácí

K pozici není zajištěno ubytování!!

Nabízíme

průměrný výdělek od 16.000 - 20.000,- KČ
příplatky za odpolední směnu 10Kč/hod
příplatky za noční směnu 16Kč/hod
příplatky dle platné legislativy - víkendy, svátky, přesčasy
osobní ohodnocení až 2500 Kč
bonusy za neabsenci 1000Kč/měsíc týmový bonus za produktivitu, bonus za zlepšovací návrhy
pracovní úvazek na HPP
příležitostnou brigádu na noční směny
5 týdnů dovolené
zvýhodněné závodní stravování

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2033094  Datum zveřejnění: 23.6.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 16000 - 20000 Kč/měsíc