Skladník

Okres Písek

Popis pozice

Máte uživatelskou znalost PC?
Hledáte práci ve dvousměnném provozu?
Jste spolehliví a budete mít dobrou docházku?

Pro našeho klienta, mezinárodní výrobní společnost v Písku, hledáme pracovníky / - ce na pozici Operátor materiálu / skladník.

Vaší náplní práce bude :
  • skladové pomocné práce
  • příprava zboží k expedici
  • zajištěn materiálu ve výrobě apod.

Nabízíme:
  • mzdu 70 Kč/hod po zkušební době 13 000 Kč/měsíčně
  • odměny za kvalitu práce po zkušební době
  • příplatek za odpolední směnu 8,50 Kč/h
  • příplatek na dopravu
  • stravenky v hodnotě 60 Kč/směna
  • dovolená 25 dní

Požadujeme:
  • výborný zdravotní a fyzický stav
  • průkaz na VZV vítán
  • spolehlivost
  • uživatelskou znalost PC
  • výborná docházka

Zájemci se mohou registrovat přímo v naší kanceláři Manpower, Žižkova 182, 397 01 Písek nebo zasílat své životopisy na email: [email protected]
nebo se můžete informovat na tel.: čísle 733 676 489

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Hermína Jandíková
+420733676489
ID: 2050788  Datum zveřejnění: 17.3.2015