Staň se posilou týmu O2 - průměrně 20.000,-

Okres Ostrava, Okres Ústí nad Labem

Popis pozice

  • Každý den budete v kontaktu se stávajícími zákazníky O2
  • Naučíte se pracovat a využívat interních systémů
  • Týmový duch v rámci kolektivu – práce je zároveň zábavou
  • Profesionální přístup od nadřízených
  • Nabízení služeb zákazníkům – zjistíte, že prodej je vlastně individuální péčí o zákazníka

Profil kandidáta

  • Vážíme si zkušeností, které jste již získali
  • Ceníme si aktivity a invence
  • Vaše postřehy a nápady jsou pro nás inspirací
  • Maturita nebo výuční list jako základ nám stačí

Nabízíme

  • Profesionální školící systém a péče o nováčky - trenér, guru pro nováčky, bonusy už ve zkušební době (1.500,- za měsíc)
  • Přehledný kariérní růst již po 3 měsících
  • Příležitost rozvíjet svůj potenciál, získávat zkušenosti v komunikaci, udržet krok s dobou
  • Možnost čerpání zvýhodněných zaměstnaneckých balíčků (po zkušební době 250 Kč/ měsíčně neomezený tarif pro vás i vaše blízké)
  • 25 dní dovolené za rok
  • Pružná pracovní doba - postupný nástup na směnu (7,5hodinová pracovní směna)
  • Stravenky v hodnotě 75 Kč za každý den v práci (už v době školení)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jiří Bernat
ID: 2073542  Datum zveřejnění: 7.4.2015