Commodity Sourcing Leader (strategický nákup)

Praha, Středočeský kraj

Popis pozice

Specialista strategického nákupu (sourcing + dodavatelská kvalita)
Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost sídlící v Praze, hledáme odborníka na problematiku vyhledání a získání nových dodavatelů a řízení dodavatelských toků

Popis pozice:
• analýza trhu, vyhledání a výběr nových dodavatelů v ČR i zahraničí a jejich získání
• spolupráce na investičních projektech
• častá komunikace s oddělením sourcingu v mateřské společnosti
• vedení tuzemských i zahraničních poptávkových řízení
• vyjednávání podmínek spolupráce
• tvorba smluv a zabezpečení souladu smluv s požadavky
• řízení a rozvíjení dobrých vztahů s dodavateli
• sledování kvality dodavatelů, jejich pravidelné hodnocení

Profil kandidáta

• VŠ vzdělání alespoň bakalářské úrovně
• minimálně 5 let zkušeností na obdobné pozici (Sourcing)
• plynulá znalost anglického jazyka, nutná znalost českého/slovenského jazyka
• schopnost pracovat v náročném a rychle se měnícím prostředí
• zkušenosti s vyjednáváním
• analytické schopnosti, schopnost pracovat s daty

Nabízíme

Náš klient nabízí:
• Odpovídající mzdové ohodnocení, další nadstandardní benefity
• Zázemí stabilní a velké zahraniční společnosti
• Možnost podílet se na strategických rozhodnutích
• Velké možnosti dalšího rozvoje v globální společnosti

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jan Šindelář
+420739348798
ID: 2076571  Datum zveřejnění: 10.4.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 70000 - 80000 Kč/měsíc, fixní mzda