Vedoucí marketingového oddělení

Plzeňský kraj

Popis pozice

* tvorba marketingové strategie
* příprava plánů vč. rozpočtu
* zaměření na B2B vztahy se stávajícími zákazníky
* online marketing
* příprava, realizace a vyhodnocování marketingových a prodejních
aktivit
* spolupráce s dodavateli na propagaci jejich sortimentu zboží a
značek
* vedení menšího týmu podřízených
* reporting

Profil kandidáta

* AJ nebo NJ na komunikativní úrovni (pokročilejší)
* zkušenost v marketingu, ideálně v oblasti velkoobchodu či z elektra
* zkušenosti s vedením menšího týmu lidí
* praxe v oblasti elektrotechniky nebo stavebnictví výhodou
* dobrá znalost práce na PC (SAP výhodou)
* kreativní osobnost, analytické myšlení, odpovědnost za výsledek

Nabízíme

* platové ohodnocení odpovídající manažerské pozici
* mobilní telefon, notebook i služební automobil - možno využívat i k osobním účelům
* řadu firemních benefitů - stravenky/příspěvek na stravování,
příspěvek na životní/penzijní připojištění
* 13. plat
* firemní akce -vánoční večírek, sportovní akce, akce od dodavatelů,
výprodejové akce
* možnost kariérního růstu
* další vzdělávání

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Kopecká
ID: 2081873  Datum zveřejnění: 15.4.2015